BANDELETKY – PÁSKY PROTI ODÍRÁNÍ VNITŘNÍCH STRAN STEHEN

Můžete nás lajkovat na Facebooku.

Užijte si bezbolestné léto v sukních naboso

V době, kdy chceme, aby naše nožky zdobilo jen opálení sluníčkem, chceme, aby naší kůži laskal jemný větřík a my si mohly užít pocit krásně svobodných nohou, musí některé z nás hledat odpověď na otázku „jak na odírání stehen?“ Zásadní letní problém, který potkává nejen boubelatá stehna. Stačí mít jen více svalů nebo výrazněji tvarované nohy a je to tu – bolestivé opruzeniny a spáleniny na vnitřních stranách stehen nás nutí nosit pod sukně leginy. My jsme našly lepší řešení!

Přinášíme Vám Bandeletky! Úžasnou věc pro horké letní dny, abyste si mohla užít sukně bez bolesti!

Bandeletky jsou elastické pásky, které ochrání vnitřní strany stehen před bolestivým odíráním! Ideální od jara do podzimu pod sukně či šaty, do kraťasů nebo na sport. Jsou elegantní, praktické, diskrétní a pokud přeci jen vykouknou z pod sukně, působí přitažlivě a žensky. Zůstanou bezpečně na svém místě díky silikonovým proužkům.

My samy Bandeletky s chutí a rády nosíme, proto vám je můžeme s klidným svědomím doporučit. Zatím je to to nejlepší, co jsme na problémy s odřenými stehny našly. A vlastně teď už dál nehledáme.

Bandeletky nabízíme v elegantní krajkové, nebo diskrétní hladké variantě. Vybrat si můžete nenápadnou tělovou, tajemnou černou, vášnivou červenou, sladkou čokoládovou nebo romantickou bílou.

Jak vybrat velikost
Zvolte si ze šesti různých velikostí tak, aby vám opravdu skvěle seděly. Změřte se pevně přes nejširší (oděrovou) část stehna a najděte si naměřenou hodnotu v tabulce. Pokud jste na rozhraní velikostí, volte menší velikost. Kdyby vám náhodou zvolená nevyhovovala, napište nám, určitě to vyřešíme. A pokud si nejste jistá, s důvěrou se na nás obraťte, rády Vám poradíme. Oproti výrobci (bandelettes.com) uvádíme velikosti menší, zjistily jsme totiž, že na evropské poměry mnohem lépe pasují námi doporučené velikosti. Pokud použijete originální převodovou tabulku, pravděpodobně vám budou Bandeletky volné a nebudou držet.


Aby vám Bandeletky dělaly jen radost, je třeba je správně obléci a dobře o ně pečovat. Doporučujeme nosit šev buď na boku, nebo pod zadečkem. Dejte pozor na to, aby Bandeletky kryly oděrovou plochu. Může se stát, že je budete muset umístit našikmo tak, aby vzadu seděly pod zadečkem. Když totiž budou dosahovat až na zadeček, hrozí, že se budou rolovat. Kdykoliv je sundáte, nezapomeňte je narovnat, určitě nenechávejte pásky srolované. Perte v ruce ve vlažné vodě nebo v pračce v pracím sáčku na jemný program. Nepoužívejte aviváž, která poškozuje elasticitu vláken.

Nabízíme výhradně patentované originální pásky americké značky Bandelettes. Občas jsou pásky nazývány také bandaletky nebo bandalírky. Většinou jsou těmito termíny ale myšleny právě Bandeletky od Bandelettes.

Přečtěte si, jaká hodnocení daly Bandeletkám naše zákaznice.

Několik jich rovnou vybíráme:

Pavlína: Po brutálním zátěžovém testu celovíkendového nošení jsem Bandeletky nadšeně zařadila do stálic svého šatníku. Letošní léto bude (pro mě po velmi dlouhé době) ve znamení šatů. 🙂

Simona: Jelikož chodím často a ráda, jsem z nich nadšená, protože si konečně mohu vzít šaty či sukni bez toho, abych další den chodila jako kovboj.. Bandeletky jsou výborné, nestahují, nepadají ani se mi nerolují.

Monika: Skvěle vyřešili můj problém s odřenými stehny. Před tím jsem kvůli tomu v létě moc sukně a šaty nenosila.

Alice: Konečně jsem si mohla dopřát nosit sukně a šaty bez bolesti…Bandeletky jsou úžasné, drží na místě, jsou příjemné a v krajkovém provedení i sexy…Jediná nevýhoda byla, že po delším nošení tak splynuly a nešly na stehnech cítit, že jsem musela občas zkontrolovat, jestli jsem je neztratila 😀

Renata: S tímhle malým kouskem prádla jsem tohle léto rozšířila šatník o několik sukní. Nejen že je opravdu pohodlné je nosit, ale krajková varianta vypadá božsky!

Rovnou odpovídáme na několik nejčastějších otázek:

Nepadají? Drží na místě? Nezařezávají se? Nerolují se?

Aby vám byly Bandeletky pohodlné, je důležité zvolit správnou velikost. A na výběr jich je rovnou šest. Bandeletky drží díky silikonovým páskům, které se „přicucnou“ na kůži a tím zajistí ochranný pásek na správném místě. Při správné velikosti nemají důvod padat ani se zařezávat. Pokud se Bandeletek bojíte kvůli zkušenostem se samodržícími punčochami, nebojte se. Punčochy mají za úkol držet punčochu samotnou, zatímco Bandeletky drží jen samy sebe a jejich úkolem je ochrana stehen před odíráním a bolestí. Nemusí tedy držet nijak pevně, nebudou se tedy zakusovat do stehna ani rolovat. Důkaz, co vše bandeletky zvládnou, najdete na tomhle videu.

Co když se rolují?

Pokud by se stalo, že se Bandeletky rolují (zatím jsme potkaly jednotky takových případů), je možné, že máte Bandeletky umístěné moc vysoko. Zkuste je na zadní straně stáhnout níž a ujistit se, že jsou opravdu až pod zadečkem. Pásky budou našikmo, ale to ničemu nevadí. Problém je, když se pásky opírají o zadeček. Během několika kroků pak začne rolování dolů.

Budu se v nich potit?

Když je opravdu horko, tak se potíme. Je možné, že pod Bandeletkami, respektive pod silikonovým páskem nahoře a dole vám vzniknou asi centimetrové zpocené proužky. Zda se vám na základě toho udělá třeba pupínek záleží samozřejmě na tom, jak citlivá je vaše kůže. My máme jasno – dva tenké zpocené proužky stojí za možnost nosit volné letní sukně!

Hladké nebo krajkové?

Při rozhodování, zda hladké nebo krajkové zhodnoťte, jak citlivou máte pokožku a jakým způsobem chcete Bandeletky nosit. Hladké nám osobně přijdou pohodlnější, krajkové jsou bezesporu krásné. Hladké mají delší trvanlivost a jsou vhodnější na celodenní pobíhání, v krajkových bezpochyby uděláte dojem a rozhodně se v nich budete cítit neskutečně přitažlivě. Nejlepší je pořídit oboje a střídat podle nálady.

Jak vybrat velikost?

Změřte se kolem stehna v nejširší (oděrové části) a najděte naměřenou hodnotu v tabulce. Pokud jste na rozhraní velikostí, zvolte menší číslo. A kdyby Bandeletky neseděly, nebojte, vždy je možné je vyměnit nebo vrátit.

Na webu výrobce jsou jiné míry pro různé velikosti. Jak je to možné?

K úpravám doporučených velikostí jsme došly po nějaké době, kdy jsme zjistily, že původní uváděné velikosti jsou obvykle příliš velké. Domníváme se, že je to tím, že si Američanky ubírají centimetry, tak je Bandelettes pro jistotu nadsazují. Objednávejte proto prosím podle našich údajů, pokud by Vám Bandeletky neseděly, samozřejmě vyměníme velikost.


Jak Bandeletky obléci?

Noste Bandeletky tak často, jak budete chtít. Šev noste na boku nebo pod zadečkem, určitě ne uprostřed. Dbejte na to, ať jsou silikonové pásky na kůži pečlivě rozprostřeny. Nebojte se nosit Bandeletky trochu našikmo, vepředu uprostřed trochu výš než na bocích a vzadu. Je důležité, aby se silikonové pásky na kůži „přilepily“ až pod zadečkem. Když Bandeletky vytáhnete na zadeček, hrozí, že se srolují. Nebojte se, brzy přijdete na to, jak Bandeletky umístit, abyste je nemusela celý den vůbec řešit.

Jinde jsem našla Bandeletky výrazně levnější. Jak je to možné?

Je to prosté – my prodáváme patentované garantované originální pásky značky Bandelettes. Pokud se kdekoliv objeví varianta výrazně levnější, jedná se o padělky. A s tím my nechceme mít nic společného. Pro originální výrobky jsme se rozhodly, protože jsou kvalitnější, rozhodně mnohem příjemnější na nošení, víme, v jakých podmínkách jsou vyráběny a přijde nám fér za skvělý nápad jejich autorkám zaplatit.

Jak o Bandeletky pečovat?

Bandeletky vždy po sundání vyrovnejte, nenechávejte je srovnané. Perte je ve vlažné vodě buď v ruce, nebo v pračce v pracím sáčku na jemný program. Nepoužívejte aviváž, nechte volně uschnout. Upozorňujeme, že doba záruky není totéž, co trvanlivost výrobku. Ani při správné péči nevydrží věčně. Bandeletky jsou jemné, hodně namáhané prádlo a je možné, že dojde k opotřebení před uplynutím dvouleté záruční lhůty. Z naší zkušenosti víme, že nejtrvanlivější je varianta Unisex.

Existují alternativy proti odírání stehen?

Pokud se vám (zatím) nechce bandeletky pořizovat, podívejte se na Deník baculky, kde „naše“ Klára probírá s Anetou Christovovou možnosti ochrany stehen před odíráním. Zmiňuje tam pánský tuhý deodorant (je silnější, většinou voní svěže a netluče se tak s dámskými parfémy), dětský pudr a kamenec, případně mechanické ochranné pomůcky v podobě stahovacích kalhotek a punčocháčů.

Co s nimi na toaletě?

Vůbec je neřešte. Bandeletky jsou umístěné tak, že vám nebudou překážet. Po několika návštěvách toalety to zjistíte sama. Navíc mají tu výhodu, že jsou přesně na kontaktní ploše mezi vaším tělem a prkýnkem, získáváte tak izolační vrstvu při návštěvě toalety.

Kolik stojí Bandeletky samotné a na kolik mne přijde doprava?

Bandeletky stojí 499 Kč a o dopravě se podívejte na tuto stránku, kde jsou možnosti podrobně rozepsané. Doručujeme samozřejmě i na Slovensko a po dohodě i do dalších států. Fakturujeme v českých korunách, přepočítáváme dle aktuálního kurzu.

Odkud Bandeletky pochází?

Prodáváme výhradně patentované originální výrobky americké firmy Bandelettes. Výroba, stejně jako u většiny dnešních produktů, probíhá v několika státech v Asii, kvalita a výstupní kontroly jsou ale americké.

Chci zboží, ale není skladem. Co teď?

U několika produktů určitě počítáme s doplněním skladu. Můžete si proto svůj vybraný model zarezervovat. Buď ho můžete rovnou zaplatit a počkat, až nám zboží dorazí a my Vám ho budeme moci odeslat, nebo si zvolte platbu na účet či na dobírku, budete tedy Bandeletky platit až ve chvíli, kdy je pro Vás budeme mít skutečně nachystané.