Kupte si poukaz a pomozte nám tak zafinancovat novou pobočku

Dobrý den,

KUPTE SI POUKAZ A POMOZTE NÁM TAK FINANCOVAT NOVOU POBOČKU V BRNĚ, celkem už pátou pobočku Caresse BraExpert! Více informací v této události… Těšte se, my jsme nadšené!
 
Dostaly jsme úžasnou nabídku stát se součástí jednoho nádherného a již zaběhnutého obchodu v centru Brna. Je to neuvěřitelné uznání naší práce a našeho přístupu. Tahle nabídka nás moc těší především po osobní stránce. Největší radost z ní mají samozřejmě brněnské „holky“ Petra, Katka a Martina, protože tohle pozvání je jejich zásluha.
 
Kupte si u nás dárkový poukaz a pomozte nám vybavit nově vznikající pobočku! Vím, že byste chtěly obchody v Hradci, Zlíně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Pardubicích, Bratislavě a v Brně konec konců už jedna Caresse je, tak proč tam stavět další. I já chci Caresse posouvat do dalších měst, ale tahle nabídka přišla jako blesk z čistého nebe a já jsem tou možností absolutně nadšená! Těžit z dalšího obchodu budete, i když pro vás bude vzdálený. Větší sortiment, plynulejší dodávky objednaného prádla a hned několik nádherných kolekcí navíc!
 
Abyste nám pomohla, pořiďte si u nás dárkový poukaz. Využít jej můžete na jakékoliv naší pobočce buď Vy, Vaše maminka, kamarádka, dcera….
Děkujeme. Za Caresse BraExpert Klára Hrušková

Sledujte událost na facebooku, kde budeme zveřejňovat nové informace

K poukazům
Tento článek byl publikován v kategorii Blog.