Caresse Víkend

V sobotu 13. a v neděli 14. dubna nás čeká Caresse Víkend s outletem. Slevy na outletové podprsenky a plavky budou 20-50% a na všechny outletové kalhotky bude sleva 50%.
SLEDUJTE NÁS PRŮBĚŽNĚ, BRZY DODÁME PŘESNÝ PROGRAM!

Během víkendu pro pro vás s dalšími podniky připravujeme dva dny plné přehlídek, prezentací, zajímavých stánků a ukázek líčení či česání.

MÍSTO: Studio Itaka, Korunní 35 (hned naproti Caresse, zastávka Šumavská)
ČAS: Sobota 13.4.: 10-18, Neděle 14.4.: 10-17

Takhle akce bude rozhodně stát za návštěvu! Kromě outletu a přehlídky spodního prádla se můžete těšit třeba na skvělou kávu a ještě lepší dorty od Cukrárny Alchymista. Nakládaným hermelínem, palačinkami nebo utopencem vás pohostí Dobroty s příběhem s charitativním přesahem. Všechny lahůdky totiž vyrábí klienti chráněné dílny! Odpočinout si budete moci na designových houpacích prknech od Utukutu a nebudou chybět ani ekologické potřeby v podání Mokoshop.cz. Čeká vás taky netradiční zážitek chození po střepech s Monikou Urbanovou.

Na prádlový outlet je možné se objednat dopředu, abyste měly svůj čas na zkoušení a vybírání jistý.
Objednat se můžete ZDE. Ale není to nutné, budeme se vám věnovat i bez rezervace.

Děti a psi
Akce není primárně zařízena na děti, pokud by ale byly důvodem, proč nemůžete přijít, tak je vezměte s sebou. Rovnou říkáme, že na akci bude přinejmenším chlapeček naší Kláry. Utukutu slíbilo doručit i nějaké dětské houpačky, ale mějte na paměti, že chceme, aby si náš víkend užily především dospělé ženy. Proto všem dětem, které jejich doprovod nechá dělat brajgl, dáme silné espresso v neomezeném množstí (děkujeme Cukrárně Alchymista) – tady samozřejmě žertujeme… Prosíme ale o ohleduplnost vůči těm, které si chtějí den užít bez ratolestí.
Prosíme Vás, zvířecí mazlíčky nechte doma. Děkujeme.

Tento článek byl publikován v kategorii Blog.