logotype
logotype

Brafitting je hledání vhodné velikosti, tvaru, materiálu podprsenky. Tuto službu poskytujeme každé zákaznici i bez objednání, a to zcela zdarma. Nestíháte nás navštívit v otevírací době? Nevadí! Napište nám, rádi  se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

A co všechno můžete během takového brafittingu očekávat? Spolu s kvalifikovanou prodavačkou se nejprve zaměříte na zjištění správné velikosti (předem upozorňujeme, že může být i výrazně jiná než Vaše stávající). Až budete znát správnou velikost, zaměříte se na výběr konkrétního typu podprsenky, který Vám bude maximálně vyhovovat, zjistíte, jaké střihy podprsenek existují a pro jaký účel jsou nejvhodnější, stejně tak se zaměříte na výběr vhodného materiálu, který Vám bude maximálně vyhovovat. Poznáte skvělý pocit ze skutečně padnoucí podprsenky, pochopíte, co by takové prádlo mělo splňovat a jaké byste na něj měla klást požadavky. Seznámíme Vás samozřejmě také se správnou péčí o prádlo, aby Vám sloužilo co nejdéle a k Vaší maximální spokojenosti. Pokud sháníte prádlo pod konkrétní kus oděvu, je vhodné jej přinést s sebou, abyste mohla podprsenku rovnou vyzkoušet s ním.

Celý brafitting trvá cca 15-30 minut a samozřejmě jej provádíme zcela zdarma a bez nutnosti nákupu (a to jak v obchodě bez objednání, tak po individuální domluvě během otevírací doby i mimo ní). Zejména pokud se chystáte např. s kamarádkami ve větším počtu, neváhejte a objednejte se na termín, který Vám bude vyhovovat. Samozřejmě si můžete vybrat také to, která z našich prodavaček se Vám bude věnovat.*

Budeme se na Váši návštěvu těšit.

 

* Nezaručujeme, že toto bude z provozních důvodů vždy 100% možné, ale pokusíme se pro Vaši spokojenost a pohodlí udělat vždy maximum.