logotype
logotype

Testovaná velikost


34GG (cca 75K)

Testované aktivity

Běh, jízda na kole, cvičení na stepperu, jízda na koni v klusu, skákání přes švihadlo a na trampolíně.

 

 

Funkčnost

Co se týče funkčnosti, nedá se proti této podprsence říci křivého slova. Také se toho o ní nedá ani příliš mnoho napsat. Prsa se prakticky nepohnula ani u jedné z výše zmíněných aktivit, což při velikosti 34GG je výkon, na který tato černo-modrá kráska rozhodně může být pyšná. Vše se tak dá shrnout do jednoduchého zvolání "Drží jako přibitá!"

Velikost

Při výběru velikosti je dost možné, že budete potřebovat o číslo větší obvod. Podprsenka je opravdu velmi pevná, a soudě podle jiné Freyi Active, kterou už jsem dříve měla, na rozdíl od jiných sportovních podprsenek ani rychle nepovolí. Košíček pravděpodobně bude odpovídat Vaší běžné velikosti (já normálně nosím 32H nebo 34GG a 34GG mi sedí jako ulitá).

Střih

Obrovskou výhodou této podprsenky je to, že je oproti mnoha jiným, běžně dostupným sportovním podprsenkám nekompresní, tedy prsa nestlačuje, nýbrž každé uloží samostatně, čímž omezí jejich pohyb. Drobná srážka je pouze za tvar, který tato podprsenka vytváří. Přiznám se zcela bez mučení, že tím mě zrovna neuchvátila. Na druhou stranu ale sportovní podprsenka není kus prádla, u kterého bych hledala převážně krásu. Košíček je střižen tak, že se prakticky nelze vyhnout alespoň náznaku špičatých prsou. Testovaná byla bezkosticová verze, ovšem ani výběrem kosticové si člověk příliš nepomůže. Útěchou budiž to, že je v řadě Freya Active k dostání i podprsenka s tvarovaným košíčkem, takže pokud je pro Vás tvar důležitý, i pro Vás existuje řešení :-)

Shrnutí

Tuto podprsenku bych s naprosto klidným svědomím doporučila každé ženě, která je aktivní a chce si udržet krásná prsa co nejdéle. Otřesy znamenají pro vazivo, jež drží poprsí, neuvěřitelný nápor a jen kvalitní sportovní podprsenka tento zdrcující vliv gravitace dokáže zmírnit. Já si krásný dekolt udržet chci, proto Freye Active, i navzdory té drobné mušce, ve svém vrchním šuplíku ráda místo udělám.

Verdikt - 95%